امدادخودرو آزادراه زنجان تبریز مشاوره رایگان خودرو تعمیرات خودرو در محل حمل خودرو با یدک کش خودرو مجهز به چرخگیرحمل خودرو با خودروبر یا خودرو سوار تعویض زاپاسبنزین رسانی و …و ده ها خدمات دیگرتوسط شرکت امدادخودرو آزادراه زنجان تبریز

امدادخودرو آزادراه زنجان تبریز

با یک تماس می توانید از ؛ مشاوره رایگان ، تعمیرات خودرو در محل و حمل خودرو با یدک کش های چرخگیر دار و خودروسوار امداد خودرو آزادراه زنجان تبریز بهره مند شوید.

امدادخودرو آزادراه زنجان تبریز

خدمات حمل و نقل خودرو در آزاد راه زنجان تبریز ، مجتمع امداد خودرو آزادراه بزرگترین مرکز خودرو بر و یدک کش در کلیه محورهای زنجان تبریز میباشد که علاوه بر تعمیر در محل خودروی شما را میتواند
با مجهزترین ماشین های یدک کش کفی و همچنین چرخ گیر به کلیه نقاط ایران منتقل نماید. گروه امدادی ما با دراختیار داشتن پرسنل اموزش دیده بصورت شبانه روزی در محور ورودی و خروجی آزادراه زنجان تبریز اماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد .

با بیش از 15 سال سابقه در بخش امداد خودرو، خودروبر و حمل خودرو در سنندج

مشتری مداری و جلب رضایت مشتری هنگام امداد رسانی

ایمنی و در حمل خودرو با استفاده از نیسان یدک کش چرخ گیر

ارائه مشاوره رایگان جهت امداد رسانی به خودروی شما

استفاده از بروزترین سیستم های امدادی جهت خدمت رسانی و امداد رسانی به شما عزیزان

سرعت در خدمت سانی و امداد رسانی

امداد رسانی توسط GPS در سریع ترین زمان

بیشترین تعداد امداد گر در کشور

بهترین کیفیت امداد رسانی

امداد گران متخصص و متعهد

امداد رسانی شبانه روزی

امدادخودرو آزادراه زنجان تبریز
امدادخودرو آزادراه زنجان تبریز

امداد خودرو آزادراه زنجان تبریز، با در اختیار داشتن بیش از ۳۰ پرسنل امدادگر در زمینه ی تعمیرات سیار و حمل خودرو حمل خودرو با نیسان چرخگیر ، خودرو سوار و جرثقیل های مختلف در خدمت همشهریان و مسافران گرامی می باشد.

امدادخودرو آزاد راه زنجان تبریز

اگر به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستید. در این شرایط بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو در نزدیک ترین مرکز امدادرسانی خودرو است. تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند و مشکلات را برطرف کنند. برای تعمیر در محل و حمل خودرو و خدمات گارانتی کارت اشتراک خودرو با ما تماس بگیرید ما به صورت شبانه روزی با یک تماس در کنار شما و همراه شما هستیم

تعمیرات خودرو در محل در امدادخودرو آزادراه زنجان تبریز 

حمل خودرو_تعمیر خودرو_جرثقیل خودرو_یدکش خودرو _خودرو سوار خودرو و جرثقیل کفی برای جابجایی خودروهای تصادفیخودرو سوار برای حمل خودرو های لوکس و گران قیمتمکانیک سیار برای ارائه بهترین خدمات تعمیرات خودرو در محل به طور کلی می توان گفت که امداد خودرو یکی از مهم ترین و بهترین روش هایی است که برای تعمیر و رفع عیب خودرو امروزه در دسترس شماست و می توانید از این روش برای دسترسی به بهترین خدمات استفاده کنید. همچنین استفاده از این خدمات به طور کلی می تواند در مدیریت هزینه ها و کاهش هزینه های تعمیرات تاثیرگذار باشد.

امدادخودرو آزادراه زنجان تبریز

امدادرسانی در سریع ترین زمان 👋

کمک رسانی جاده ای

پنچرگیری سیار خودرو

کمک باطری و باطری به باطری

تعمیرات جزئی در محل

مکانیک خودرو سبک

نجات وسیله نقلیه تصادفی

حمل خودرو

بیمه و بار نامه

تعمیرات در محل

تست موتور

دیاگ خودرو

کد زنی اموبلایزر

تعریف سوئیچ

بالانس لاستیک

و دیگر خدمات در محل

در مورد یدکش های خودکار انواعی از وسایل نقلیه با مکانیزم های خاص هستند. برخی خودرو را با سیستم هیدرولیک بلند و حمل می کنند. برخی از آنها با برق کار می کنند. خودرو های یدکش که سیستم آنها با برق کار می کنند خیلی راحت و بدون کوچک ترین آسیبی خودرو شما را حمل می کنند. کارشناسان امدادخودرو آزادراه زنجان تبریز کمتر از 20 دقیقه در کنار خودرو شما حاضر می شوند ودر درجه اول سعی بر رفع عیب و راه اندازی مجدد خودرو شما کرده اما در صورتی که موفق به رفع مشکلات اتومبیل شما در محل نشوند، با حمل آن به تعمیرگاه مورد نظر شما و یا تعمیرگاه مرکزی ادامه کار را به تعمیر کاران مجرب خواهند سپرد.

امدادخودرو آزادراه زنجان تبریز
امدادخودرو آزادراه زنجان تبریز | یدکش آزادراه زنجان تبریز

عیب یابی و تعمیر انواع خودروها و تعمیر کلیه خدمات برق خودروها در محل ، امدادخودرو آزادراه زنجان تبریز

خودرو هایپژو ،پورشه، پراید ، بنز، النود ، بی ام و ، آریسان ، آئودی، فولکس، زانتیا ، دنا ، رانا ، ام وی ام ،‌ زانتیا ، پژو ۲۰۶ ، لکسوس، سیتروئن، پژو ۲۰۷، تویوتا،‌ هیوندا، کیا، پاترول ،‌ پرادو ، تعویض روغن و فیلتر،تعویض و تعمیر ترمز و ای بی اس،تعویض تسمه، تعمیر گیربکس، تعمیر و تعویض فن و رادیاتور، تعویض و تعمیر دیسک و صفحه، تعمیر موتور خودرو در محل شبانه روزی در کمترین زمان ممکن در جاده ها و آزادراه زنجان تبریز با تجهیزات پیشرفته تعمیر در محل و حمل خودرو

امداد خودرو آزادراه زنجان تبریز _ تعمیر موتور انواع خودروهای ایرانی و خارجی

⬅️ تعمیر گیربکسهای اتومات خودروهای ایرانی و خارجی

⬅️تعمیر جلوبندی خودرو

⬅️ تعمیر سرشفت خودرو

⬅️تعمیر و شارژ دینام

⬅️ تعویض لنت ترمز

⬅️تعمیر و تعویض،کاتالیست

⬅️ تعمیر جعبه فرمان برقی

⬅️شستشوی انژکتور و مدار سوخت رسانی

⬅️ دیاگ با جدیدترین دستگاه ها

امدادخودرو شبانه روزی آزادراه زنجان تبریز

تعمیرات انواع خودرو در محل پمپ بنزین استارت دینام تعمیرات تخصصی لوازم خودرو بکسل خودرو سیم کشی و تعویض زاپاس خودرو و تعویض رادیاتور وانواع تعمیرات در محل خودرو ، باطری به باطری تعویض تسمه تایم در محل و دیگر خدمات در آزادراه زنجان تبریز

امدادخودرو آزادراه زنجان تبریز

امداد خودرو آزاد راه زنجان تبریز

امدادخودرو آزادراه تبریز زنجان

یدکش آزادراه زنجان تبریز

مکانیکی سیار آزادراه زنجان تبریز

خودروبر آزادراه زنجان تبریز

یدکش آزادراه زنجان تبریز

ماشین بر خودرو آزادراه زنجان تبریز

حمل خودرو آزادراه زنجان تبریز

مکانیک سیار آزادراه زنجان تبریز

و لوازم یدکی خودرو اصل شرکتی و اورجینال نصب توسط امداد گران ما

امدادخودرو شبانه روزی حمل خودرو های خارجی و ایرانی بدون هیچگونه آسیب تعمیر در محل باطری به باطری حمل به عاملیت های مجاز و بیمه همراه با فاکتور رسمی توسط امداد خودرو آزادراه زنجان تبریزآزادراه  آزادراهی است که زنجان را به تبریز متصل می کند . در آزادراه زنجان تبریز اگر خودروتان دچار مشکل شد با ما تماس بگیرید.مشکل خودرویی که در راه می‌ماند.؟

چرخ خودرو موقع حرکت صدا می دهد ؟

ماشین جوش میاورد ؟

چراغ چک روشن می شود؟

ماشین تک کار می کند ؟

تسمه دینام خودرو پاره می شود ؟

خودرو تو جاده پنچر می شود؟

ماشین تسمه تایم پاره می کند ؟

وظایف امدادخودرو آزادراه زنجان تبریز

از جمله وظایف اساسی سیستم عملیات امداد خودرو ،تعمیر سیار در محل خرابی خودرو می‌باشد. یک تیم امداد خودروی حرفه ای همیشه قطعات ضروری فابریک و اصلی را با خود به همراه دارد.در صورت نیاز تعمیرات جزئی در محل شما صورت میپذیرد.امداد گر قیمت منصفانه داشته باشد. اما اگر نیاز به تعمیرات اساسی بود باید خودروی شما توسط امداد خودرو شرکت ما نزدیک ترین و مجرب ترین تعمیرگاه محل مورد نظر حمل شود‌.شرکت دارای مکانیک سیار متعهد و کار بلد باشد.انجام کلیه خدمات مکانیکی و تعمیر تخصصی خودرو  در طول شبانه روز درب منزل بار رعایت تمامی نکات بهداشتی. (در زمان کرونا)

خدمات رسانی شرکت امدادخودرو آزادراه زنجان تبریز

 • تعمیر گیربکس
 • خدمات تعمیر موتور
 • سیم کشی و برق خودرو
 • صافکاری خودرو
 • نقاشی خودرو
 • سیستم ترمز خودرو
 • جلو بندی خودرو
 • فروش و نصب باطری در محل
 • تست دینام خودرو
 • تعمیر بلبرنگ چرخ
 •  تعویض لاستیک انواع ماشین های ایرانی و خارجی درمحل شما
 • یدک کش برای خودروهای ایرانی و خارجی
 • تعویض تسمه ها در محل
 • حمل آزادراه زنجان تبریز

امداد خودرو آزادراه زنجان تبریز

جرثقیل آزادراه زنجان تبریز_حمل خودرو های سبک و سنگین_مکانیک سیار برای تعمیر در محل_تست موتور خودرو در آزادراه زنجان تبریز_تعویض شیلنگ ترمز _ آب_ و شیلنگ روغن در محل_تعمیر جلوبندی خودرو در محل_تعمیر سیم کشی خودرو در محل_حمل خودرو با خودروبر خودرو سوار در آزادراه زنجان تبریز_مکانیک سیار _ کفی خودروبر آزادراه زنجان تبریز _ خودرو سوار آزادراه تبریز زنجان _ ماشین حمل خودرو آزادراه زنجان تبریز _ امداد خودرو جاده ای آزادراه زنجان تبریز_شرکت امدادخودرو آزادراه زنجان تبریز

مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو آزادراه زنجان تبریز

امداد خودرو آزادراه زنجان تبریز با ارائه خدمات امداد رسانی خودرویی به صورت تمام وقت و در تمام روزهای هفته حتی در ایام تعطیل در خدمت شماست. تمام رانندگانی که در مسیر آزادراه زنجان تبریز درگیر مشکل مکانیکی می‌شوند یا تصادف می‌کنند و نمی‌توانند به مسیر خود ادامه بدهند می‌توانند از کمک امدادگران استفاده کنند.

در این مطلب قصد داریم اطلاعات کامل و دقیقی درباره مزایای انواع خدمات امداد خودرو در آزادراه زنجان تبریز در اختیار شما قرار دهیم. پیشنهاد می‌کنیم خواندن ادامه این مطلب را از دست ندهید.

مزایای خدمات امداد خودرو آزادراه زنجان تبریز چیست؟

1. خدمات شبانه‌روزی امدادگران

امداد خودرو آزادراه زنجان تبریز برای رفاه حال رانندگان و رفع مشکلات به صورت 24 ساعته آماده فعالیت است، تیم امداد امکانات و تجهیزات ضروری را در اختیار دارد تا بتواند مشکلات رانندگان را رفع نماید. پس هر زمانی از شبانه روز خودروی شما در جاده درگیر مشکل فنی شد لازم نیست اصلا نگران شوید، زیرا امدادگران به کمک شما می‌آیند.

2. دریافت هزینه مناسب

برخی از افراد نگران هزینه بالای خدمات امداد خودرو هستند، اما لازم است بدانید تیم امدادگران معتبر و حرفه‌ای بدون تحمیل هزینه اضافی به رانندگان سعی می‌کنند در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل مکانیکی را با تعمیر یا تعویض قطعه حل کنند تا راننده بتواند به مسیر خود ادامه دهد و از سفر لذت ببرد.

3. سرعت بالای ارائه خدمات امدادگران

یکی دیگر از نگرانی‌های رانندگانی که در آزادراه نیاز به تعمیر یا انتقال خودرو دارند، این است که مدت زمانی طولانی منتظر بمانند تا نیروهای امدادی برسند. اما یکی از مزایای مهم استفاده از خدمات امداد خودرو آزادراه زنجان تبریز این است که موقعیت مکانی امدادگران با GPS مشخص است و نزدیک‌ترین امدادگر برای کمک اعزام می‌شود.

4. امکان بهره‌مندی از مشاوره تلفنی

برخی از مشکلاتی که رانندگان در آزادراه با آن مواجه می‌شوند سطحی است و به راحتی قابل رفع است. حتی ممکن است راننده طی تماس تلفنی و با مشاوره امدادگران بتواند مشکل را شناسایی و رفع نماید. اما در مواقع دیگر که به تنهایی نتوانید مشکل را شناسایی کنید، امدادگران خود را به موقعیت مکانی که شما اعلام می‌کنید می‌رسانند و با تجهیزات و ابزارهایی که در اختیار دارند، نقص فنی پیش آمده را رفع می‌کنند.

5. انتقال خودرو به تعمیرگاه

خدمات امداد خودرو آزادراه زنجان تبریز گسترده و متنوع است؛ در مواقعی که نقص فنی در محل حل نشود، امدادگران انتقال خودرو با یدک‌کش، خودروبر یا جرثقیل به تعمیرگاه مجاز را به عهده می‌گیرند.

6. تامین سوخت و تعویض لاستیک در آزادراه بدون محدودیت زمانی و مکانی

مواجه شدن با کمبود سوخت در آزادراه، اغلب رانندگان را مضطرب و نگران می‌کند. اما لازم است بدانید با خدمات امداد خودرو در آزادراه زنجان تبریز نیازی به نگرانی وجود ندارد. امدادگران هر زمان که بخواهید سوخت مورد نیاز شما را تامین می‌کنند، حتی در صورت نیاز اقدامات پنچرگیری و تعویض لاستیک را هم انجام می‌دهند.

مشکلات راننده گان در راه مانده

نقص فنی یا تصادف در آزادراه مشکلی است که ممکن است برای هر کدام از رانندگان پیش بیاید. در این مطلب سعی کردیم اطلاعات کاملی درباره مزایای خدمات امداد خودرو آزادراه زنجان تبریز در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم این اطلاعات برای شما سودمند باشد.